Běžecký horoskop na rok 2019

Hvězdy jsou běžcům vždy nakloněny, tak k čemu číst běžné horoskopy? Zapomeňte na ty obyčejné, nic neříkající. Tento je jiný, je právě pro vás – běžce!

Kozoroh 21.12. – 20.1.

Cílevědomost byla a je vaší silnou stránkou. Nesmíte však jít přes mrtvoly a chtít úspěch za každou cenu. Někdy je potřeba nechat věcem volnější průběh a nervat to za každou cenu. I u běhání. Úspěch je důležitý, ale není někdy také fajn zaběhat si jen tak, pro radost, hezký pocit bez hodinek a neustálého měření a porovnávání časů? Zkuste si to, je to čas od času přímo balzám pro celý organismus.

Vodnář 19.1. – 18.2.

Vaše pevná vůle je to, co musíte v novém roce plně využít. Jestliže o svém běhání občas pochybujete, tak věřte, že je to zbytečné, ale že bez pravidelných tréninků a někdy i nepříjemných pocitů to bohužel nejde. Ne každý den je posvícení a je normální, že u některých běhů to jde hůře a ztěžka, nebo že trénink bolí. Přesně víte, kam směřujete a tak si tím jděte. Vyplatí se to!

Ryby 18.2. – 20.3.

Máte pocit, že v některých věcech plavete? Třeba u tréninků? Zkuste jim dát více řádu a  netrénovat nahodile, ale třeba v běžecké skupině pod vedením trenéra. Tento rok jste ve skvělé kondici a tak by byla velká škoda toto plně nevyužít. Občas je důležité si také odpočinout a mít dny, kdy budete i relaxovat nebo zkuste trénink proložit klidnou jógou či plaváním. Uvidíte, jak bude brzy sklízet ovoce.

Beran 20.3. – 19.4.

Když jste o něčem přesvědčení, málokdo vás přesvědčí o opaku. Máte rohy a jste tvrdohlaví. To ale vůbec nevadí při běhání, protože tak skvěle dosáhnete svých cílů, od kterých vás nic a nikdo neodradí. Musíte však o tom být přesvědčeni sami a vnitřně. Pokud vás někdo do něčeho nutí, uděláte pravý opak. Máte skvěle nakročeno a poslouchejte svůj vnitřní hlas. Vede vás správně a za úspěchem.

Býk 19.4. – 20.5.

Nový rok bude pro vás, milý býci, velmi úspěšný. Budete mít na všechno dostatek energie a bude se vám dařit jak v trénincích, tak také v závodech. Proto si je už teď dopředu naplánujte a ty důležité také objednejte, aby vám nic neuniklo. Zaměřte se na své cíle a těch se držte. Řiďte se heslem – těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Vaše vynaložená energie při trénování se vám v závodech navrátí.

Blíženci 20.5. – 21.6.

Rádi zkoušíte nové věci a baví vás to. A přesně tento rok vám v tom bude plně nakloněn. Vyberte si nové trasy na běhání, zkuste nové závody, které jste ještě neběželi. Pokud běháte jen po silnici, přesuňte se do terénu a do hor. To je přesně to, co by vás mohlo bavit. Trailové závody nejsou jen ty extrémní, ale také kratší a méně strmé. Hodně vás budou motivovat i ty, které se běhají ve dvojicích. Je to skvělá motivace a ve dvou se to lépe táhne.

Rak 21.6. – 22.7.

Jste rodinně založení. Vy, co nemáte partnera, máte šanci ho potkat na běžeckých závodech. Není nad to najít spřízněnou duši, která s vámi bude běhat a pochopí vaši mánii. Vy raci, co partnery již máte, je zkuste přesvědčit, aby si s vámi také zaběhali. Nesmíte je však hned na začátku utahat, ale zkusit to pomalu a nic nepřehnat, aby je to začalo také bavit a postupně se zlepšovali. Pokud vám jejich počáteční tempo připadá moc pomalé, věřte, že i pomalé běhy mají něco do sebe a skvěle se při nich hubne.

Lev 22.7. – 23.8.

Máte pocit, že nic nestíháte a že je toho všeho na vás moc? Zvolněte také při běhání. Čas od času běžte jen sami a buďte jen se svými myšlenkami, se svým tělem, ve svém tempu a ve svém světě. Je to dokonalá relaxace, která rozpustí všechny černé myšlenky a také povinnosti se najednou budou zdát méně důležitými. Ono se nakonec nic nestane, že vše nebude dokonalé na sto procent. Užívejte si běhání a uvidíte, že vše se otočí k lepšímu.

Panna 23.8. – 22.9.

Ve všem máte pořádek a systém. I v běhání. Jedete přesně podle rozvrhnutých tréninků. Jen nezůstaňte na mrtvém bodě a zařaďte do nich také změnu. Máte velké předpoklady, že se vám bude dařit a posunete se ve výkonech dál. Nebuďte ale pořád tak skromní a nenápadní. Vytyčte si cíl a jděte za ním. Právě letos konečně uběhnete svůj první půlmaraton nebo maraton.

Váhy 22.9. – 23.10.

Pro druhé byste se rozdali. Je to skvělé, ale zkuste tento rok více myslet na sebe a sobě se také více věnovat. Víme, že je to těžké všechno skloubit dohromady, ale věřte, že hvězdy stojí při vás a vše půjde snadno. Takže je zbytečné se všeho dopředu obávat. Naopak, do vašich aktivit zapojte také svou rodinu a přátele. Právě ti vás podpoří ve chvílích, kdy vám dochází motivace a síla. Třeba na závodech. Díky mim zvládnete téměř nemožné!

Štír 23.10. – 22.11.

Je načase nebýt skromným a nedělat kompromisy. A udělat to nebo pořídit si to, po čem už tak dlouho toužíte – ať už to jsou nové běžecké boty nebo úžasný závod v zahraničí. Nebojte se, finančně se vám tento rok bude dařit a váš sen si budete moc v pohodě splnit. Nic však nepřehánějte a dělejte to postupně.

Střelec 22.11. – 21.12.

Po náročném minulém roku nyní přichází rok oddechu a plného štěstí. Bude se vám ve všem dařit a i v běhání. Pozor si dávejte na své zdraví a posilujte svoji imunitu. Nechcete přece všechnu tu dřinu a tréninky nechcete jen tak kvůli marodění hodit do koše. Skvělé pro podporu zdraví je pravidelné saunování nebo otužování. Jinak tento rok bude jedním z nejkrásnějších, co jste zažili.

2 komentáře

 1. Je to moc hezky zpracované. Jen jedna poznámka. To, v kterém znamení jsme se narodili je dáno tím, do kterého souhvězdí na obloze se Slunce promítá v tento vzácný den.:)

  To se ale pomalu (po staletí) mění s tím, jak se v čase mění také poloha zemské osy. Toto rozpětí termínů platilo před 2000 let. Dnes je dosti jinak a dokonce máme 13.znamení. Bohužel astrologie to zapomněla vzít v potaz.:)

  Hezký den a ať to běhá.

  Data znamení přepočítaná podle NASA vypadají nyní takto:
  Kozoroh – 20. leden až 16. únor
  Vodnář – 16. únor až 11. březen
  Ryby – 11. březen až 18. duben
  Beran – 18. duben až 13. květen
  Býk – 13. květen až 21. červen
  Blíženci – 21. červen až 20. červenec
  Rak – 20. červenec až 10. srpen
  Lev – 10. srpen až 16. září
  Panna – 16. září až 30. říjen
  Váhy – 30. říjen až 23. listopad
  Štír – 23. listopad až 29. listopad.
  Hadonoš – 29. listopad až 17. prosinec
  Střelec – 17. prosinec až 20. leden

  1. Author

   Tome děkujeme moc. Prosím ale berte tento horoskop spíše jako takovou zábavu, nic závazného, Každopádně díky moc za nové informace. Krásný nový rok!

Napsat komentář